МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ фізичної культури, предмета "Захист Вітчизни"

/Files/images/001/00-998.jpg

Аналіз роботи методичного об'єднання за 2017/2018 навчальний рік

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

ВЧИТЕЛІІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ПРЕДМЕТУ «ЗАХСТ ВІТЧИЗНИ»

на 2017/2018 навчальний рік

Зміст роботи Термін Виконавці
1. Аналіз методичних рекомендацій щодо вивчення базових предметів у 2017/2018навчальному році Серпень Шудренко А.А.
2. Вивчення інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації та проведення контролю, заповнення сторінок журналів в умовах семестрової системи оцінювання навчальних досягнень учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Серпень Шудренко А.А.
3. Погодження планів роботи на новий навчальний рік Серпень Шудренко А.А.
4. Аналіз та доповнення паспорту спортивної зали Серпень Шудренко А.А.
5. Складання пакету документів, необхідних для вивчення предметів фізична культура та «Захист Вітчизни» у 2017/2018навчальному році Серпень-вересень вчителі-предметники
6. Обговорення плану роботи на новий навчальний рік серпень вчителі ШМО
7. Проведення засідань ШМО Серпень-Травень Шудренко А.А.
8. Перевірка виконання програм Двічі на рік Шудренко А.А.
9. Складання річного звіту Травень Шудренко А.А.
10. Теми самоосвіти вчителів 1. Особистий підхід до учнів різної вікової категорії в умовах впровадження нових Державних стандартів загальної середньої освіти на уроках фізичної культури. впродовж року Шудренко А.А.
2. Формування основ здорового способу життя на уроках фізичної культури. впродовж року Тука В.В.
3. Сучасний урок фізичної культури впродовж року Шудренко А.А..
4. Міжпредметні зв’язки на уроках предмету «Захист Вітчизни» впродовж року Капустін В.В.
11. Виступи викладачів фізичнох культури та предмету «Захист Вітчизни» на засіданнях МО по обміну досвідом: 1. Особистий підхід до учнів вікової категорії. Листопад Шудренко А.А.
2. Робота з дітьми з послабленим здоров’ям на уроках фізичної культури. Листопад Тука В.В.
3. Роль предмета «Захист Вітчизни» у формуванні громадської зрілості учнів. Січень Карустін В.М.
12. Підготовка та участь у районних змаганнях з баскетболу Жовтень Тука В.В. Шудренко А.А.
13. Підготовка та участь районних змаганнях з волейболу Жовтень Тука В.В. Шудренко А.А.
14. Підготовка та учать у районних змаганнях з шахів Листопад Тука В.В. Шудренко А.А.
15. Підготовка та участь у районних змаганнях з міні-футболу Січень Тука В.В. Шудренко А.А.
16. Підготовка та участь у районних змаганнях з гандболу Лютий Шудренко А.А. Тука В.В.
17. Підготовка та участь у районних змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства Березень Тука В.В. Шудренко А.А..
18. Підготовка та участь у районних змаганнях з легкоатлетичної естафети Березень Тука В.В. Шудренко А.А..
19. Підготовка та участь у районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» Квітень Тука В.В. Шудренко А.А..
20. Підготовка та участь у районних змаганнях з легкоатлетичного багатоборства Квітень Тука В.В. Шудренко А.А..
21. Розробка і проведення заходів Тижня фізичної культури Листопад вчителі ШМО
22. Підсумки роботи ШМО Травень Шудренко А.А.
23. Проведення спротивно-масових заходів присвячених: 1) 25-й річниці Незалежності України; серпень Вчителі ШМО
2) Дню визволення України від фашистських загарбників; 28вересня
3) Дню українського козацтва 14 жовтня
4) Дню Перемоги 9 травня
24. Зміцнення навчально-методичної бази спортивної зали 1)поповнення дидактичним матеріалом; впродовж року вчителі ШМО
2)розробка нових диференційованих завдань за темами шкільної програми;
3)виготовлення роздаткового матеріалу для контролю за знаннями учнів;
4)поповнення медіатеки та упорядкування каталогу; Шудренко А.А.
25. Проведення косметичного ремонту спортивної зали Червень Шудренко А.А. Тука В.В.

Дата останньої зміни 14 Листопада 2017