Методичне об’єднання вчителів природничого циклу

/Files/images/001/Рисунок2.png

Харківська гімназія №163 Харківської міської ради Харківської області у 2017/2018 навчальному році працює за темами:

Методичне об’єднання вчителів природничого циклу у 2017/2018навчальному році працює за методичною темою:

«Формування природничої свідомості учнів на основі реалізації особистісно орієнтованого та компетентнісного підходів в умовах впровадження нових Державних стандартів загальної середньої освіти»

Завдання для реалізації визначеної теми

Дидактичні

• формування інтелектуально-пізнавальних здібностей учнів;
  • розвиток мотивації кожного суб'єкта навчання;
  • розвиток практично-дослідницьких навичок учнів:
  • забезпечення й стимулювання саморозвитку та само актуалізації особистості;
  • підвищення рівня навчальних досягнень.

Педагогічні

• системне впровадження в педагогічну практику інноваційних технологій, які забезпечують обґрунтовану системи компетнтністно-зорієнтованого навчання:
  • технології інтерактивного навчання;
  • технології проектів;
  • технології критичного мислення;
  • ігрові технології;
  • інформаційні технології;
  • технології диференційованого навчання.

Методичне об’єднання вчителів природничого циклу у 2017/2018навчальному році працюють над наступними методичними темами:

Ковтун Лариса Олександрівна

Розвиток творчої компетентності школярів при вивченні хімії через особистісно орієнтований підхід в умовах реалізації нових Державних стандартів загальної середньої освіти.

Подліська Лідія Ігнатівна

Формування активізації навчальної діяльності учнів через розвиток критичного мислення на уроках географії.

Тука ОльгаМиколаївна

Використання ІКТ як один із методів особистісного та компетентнісного підходів у навчанні біології задля реалізації нових Державних стандартів загальної середньої освіти.

Матвєєва Вікторія Миколаївна

Креативні технології навчання на уроках біології на основі реалізації особистісного та компетентнісного підходів в умовах впровадження нових Державних стандартів загальної середньої освіти.

Кравченко Анна Олексіївна

Удосконалення освітнього процесу та морального виховання учнів через реалізацію особистісно орієнтованого та компетентнісного підходів на уроках географії.

Календарний план роботи методичного об'єднання вчителів природничого циклу на 2017/2018 рік

Дата останньої зміни 14 Грудня 2017