МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ мови

ВЧИТЕЛІІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВТ

на 2017/2018 навчальний рік

Зміст роботи Термін Виконавці
1 Про підсумки роботи за 2016/2017навчальний рік та обговорення плану роботи на 2017/2018 навчальний рік серпень Мірошниченко Ю.Д.
2 Вивчення інструктивно – методичних рекомендацій щодо організації та проведення контролю, заповнення сторінок журналу в умовах семестрової системи оцінювання навчальних досягнень учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. серпень Мірошниченко Ю.Д.
3Розгляд програмно-методичного забезпечення варіативної складової навчального плану, організація роботи з підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання випускників серпень Мірошниченко Ю.Д.
5 Про розгляд календарно-тематичного планування серпень Мірошниченко Ю.Д.
6 Про розподіл доручень між членами методичного об’єднання. Узгодження методичних тем. Вибір керівника методичного об’єднання серпень Мірошниченко Ю.Д.
7 Про методичне забезпечення організації допрофільної підготовки, профільного навчання серпень Мірошниченко Ю.Д.
8 Про підготовку до проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнівів, творчих конкурсів, написання науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук України серпень Мірошниченко Ю.Д.
9 Про особливості організації навчально-виховного процесу учнів 5,9-х класів серпень Мірошниченко Ю.Д.
10 Про роботу щодо реалізації Концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді серпень Мірошниченко Ю.Д.
11 Розробка матеріалів щодо проведення шкільної олімпіади з англійської мови та узагальнення результатів олімпіади жовтень Мірошниченко Ю. Д. Коткова В.Ф. Полив’яна О.В.
12 Можливості використання мультимедійних презентацій на уроках англійської мови листопад Мірошниченко Ю.Д.
13 Аналіз рівня навчальних досягнень учнів за період навчання 2016/2017н. року та вироблення рекомендацій щодо усунення труднощів в опануванні учнями програмним матеріалом у 2017/2018н. року вересень Мірошниченко Ю.Д.
14 Використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови січень Коткова В.Ф.
15 Технологія комунікативного навчання іншомовної культури березень Поливяна О.В.
16 Аналіз стану підготовки учнів 9-х та 11-х класів до ДПА та ЗНО травень Мірошниченко Ю.Д.
17 Підсумки роботи за 2017/2018навчальний рік. Задачі на новий 2018/2019 н.р. травень Мірошниченко Ю.Д.

31.08.2017 відбулося перше засідання ШМО вчителів англійської мови.

Дата останньої зміни 19 Жовтня 2018