МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Полив'яна
Олена
Вікторівна
вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії
вчитель англійської мови, вчитель першої категорії
вчитель англійської мови, спеціаліст
стаж роботи14 років
стаж роботи 36років

стаж роботи 2 роки

/Files/images/6_5.jpeg /Files/images/001/5.jpg /Files/images/ukr/Biserova_Violetta_Olexandrivna.jpg
Григораш Ольга Вікторівна Лупивовк Юлія Олексіївна Бісерова Віолета Олександрівна
вчитель англійської мови, спеціаліст вчитель англійської мови, спеціаліст вчитель англійської мови, спеціаліст
стаж роботи 2 роки

Керівник шкільного методичного об'єднання - Мірошниченко Юрій Дмитрович

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

ВЧИТЕЛІІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВТ

на 2016/2017 навчальний рік

Зміст роботи Термін Виконавці
1 Про підсумки роботи за 2015/2016 навчальний рік та обговорення плану роботи на 2016/2017 навчальний рік серпень Мірошниченко Ю.Д.
2 Про опрацювання листа Міністерства освіти і науки України від 12.08.2016 №1/9-432 «Про Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році». Визначення конкретних шляхів реалізації навчальних планів та програм серпень Мірошниченко Ю.Д.
3 Вивчення інструктивно – методичних рекомендацій щодо організації та проведення контролю, заповнення сторінок журналу в умовах семестрової системи оцінювання навчальних досягнень учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. серпень Мірошниченко Ю.Д.
4 Про опрацювання листа Міністерства освіти і науки України від 17.08.2016р. № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.» Розгляд програмно-методичного забезпечення варіативної складової навчального плану, організація роботи з підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання випускників серпень Мірошниченко Ю.Д.
5 Про розгляд календарно-тематичного планування серпень Мірошниченко Ю.Д.
6 Про розподіл доручень між членами методичного об’єднання. Узгодження методичних тем. Вибір керівника методичного об’єднання серпень Мірошниченко Ю.Д.
7 Про методичне забезпечення організації допрофільної підготовки, профільного навчання серпень Мірошниченко Ю.Д.
8 Про підготовку до проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнівів, творчих конкурсів, написання науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук України серпень Мірошниченко Ю.Д.
9 Про особливості організації навчально-виховного процесу учнів 8-х класів серпень Мірошниченко Ю.Д.
10 Про роботу щодо реалізації Концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді серпень Мірошниченко Ю.Д.
11 Розробка матеріалів щодо проведення шкільної олімпіади з англійської мови та узагальнення результатів олімпіади жовтень Мірошниченко Ю. Д. Коткова В.Ф. Полив’яна О.В.
12 Можливості використання мультимедійних презентацій на уроках англійської мови листопад Мірошниченко Ю.Д.
13 Аналіз рівня навчальних досягнень учнів за І семестр 2016 року та вироблення рекомендацій щодо усунення труднощів в опануванні учнями програмним матеріалом у ІІ семестрі 2017 року грудень Мірошниченко Ю.Д.
14 Використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови січень Коткова В.Ф.
15 Технологія комунікативного навчання іншомовної культури березень Поливяна О.В.
16 Аналіз стану підготовки учнів 9-х та 11-х класів до ДПА та ЗНО травень Мірошниченко Ю.Д.
17 Підсумки роботи за 2015/2016навчальний рік. Задачі на новий 2016/2017 н.р. травень Мірошниченко Ю.Д.

30.08.2016 відбулося перше засідання ШМО вчителів англійської мови.

Порядок денний:

1.Про підсумки роботи за 2015/2016 навчальний рік та обговорення плану роботи на 2016/2017 навчальний рік

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

2. Про опрацювання листа Міністерства освіти і науки України від 12.08.2016 №1/9-432 «Про Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році». Визначення конкретних шляхів реалізації навчальних планів та програм

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

3. Про опрацювання листа Міністерства освіти і науки України від 17.08.2016р. № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.» Розгляд програмно-методичного забезпечення варіативної складової навчального плану, організація роботи з підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання випускників

(доповідач Мірошниченко Ю. Д..)

4. Про розгляд календарно-тематичного планування

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

5. Про розподіл доручень між членами методичного об’єднання. Узгодження методичних тем. Вибір керівника методичного об’єднання

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

6. Про методичне забезпечення організації допрофільної підготовки, профільного навчання

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

7. Про підготовку до проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнівів, творчих конкурсів, написання науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук України.

8. Про особливості організації навчально-виховного процесу учнів 8-х класів

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

9. Про розгляд планів роботи навчальних кабінетів іноземної мови (англійської) (№304, 309, 311, 318, 319) на 2016/2017 навчальний рік

(доповідач Мірошниченко Ю. Д.)

10. Про роботу щодо реалізації Концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді

Дата останньої зміни 20 Жовтня 2017