Психологічна служба

Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, учнів та педагогічних працівників.

Задачею психологічної служби є забезпечення своєчасного і систематичного вивчення психофізичного розвитку вихованців, учнів, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, створення умов для саморозвитку та самовиховання.

Пріоритетні напрями роботи практичного психолога у 2017/2018 навчальному році:
  • профілактика дезадаптації учнів під час переходу до середньої школи;
  • психологічний супровід до профільного та профільного навчання;
  • оптимізація психологічного клімату в педагогічному колективі та в учнівському середовищі.

Проблема, над якою працює психолог у 2017/2018 навчальному році - поліпшення психологічного клімату в учнівському середовищі, шляхом проведення психологічних тренінгів.

Графік роботи практичного психолога

Понеділок 8.00 17.00
Вівторок 8.00 17.00
Середа 8.00 17.00
Четвер 8.00 17.00
П’ятниця 8.00 17.00
  • Вівторок – методична робота
  • Перерва 12.00 – 13.00

Графік консультацій практичного психолога

Понеділок 14.00 16.00 педагогічні працівники
Четвер 15.00 17.00 учні
П’ятниця 15.00 17.00 батьки учнів

Психолог школи проводить консультації для дітей та батьків у вирішенні питань:

1. Підвищення рівня розвитку пізнавальних психічних процесів (сприймання, пам’ять, уява, мислення, увага).

2. Вивчення та формування особистісних якостей, ціннісних орієнтирів, розвиток обдарованості дитини, підвищення самооцінки.

3. Розвиток комунікативних та організаторських (лідерських) здібностей учнів.

4. Допомога у професійному самовизначеності старшокласників.

5. Профілактика та корекція поведінкових порушень в учнів.

6. Просвітницька робота серед учнів, батьків по формуванню навичок здорового способу життя.

Шановні учні, батьки, вчителі!

Продовжує свою роботу Телефон довіри.

У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.

Телефон довіри: 764-22-39

Шановні батьки та вчителі!

Доводимо до Вашого відома, що в області працює Харківська обласна центральна психолого-медико-педагогічна консультація (ХОЦ ПМПК), яка є державною діагностико-корекційною структурою.

Діяльність ХОЦ ПМПК спрямована на виявлення, облік, діагностичне обстеження дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, віком до 18 років, направлення їх до спеціальних дошкільних та закладів загальної середньої освіти, лікувальних закладів відповідного типу, установ та закладів системи праці та соціального захисту населення.

Також спеціалісти ХОЦ ПМПК консультують батьків (або осіб, що їх замінюють), педагогів, медичних працівників з питань навчання, виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку.

Дата останньої зміни 14 Листопада 2017